Saç Bölümü

Saçlarınızın sağlıklı, parlak canlı görünmesi ve bu görünümü muhafaza etmesi için birçok saç bakım kürü vardır. Bu saç bakım kürlerini uygulamadan önce dikkat etmeniz gereken nokta, sizin saç yapınıza uygun saç bakım kürleri tercih etmeniz gerektiğidir.

Saçlarınız kuru bir yapıda ise, yapacağınız saç kürlerinin saça ne gibi etkisi olduğunu iyi araştırmalısınız. Zira yağlı saçların yağ dengesini sağlamak için uygulanan bir saç kürü, sizin kuru saçlarınıza uygulanırsa, saçlarınızdan olduğundan daha kuru, daha mat, daha cansız bir hal alacaktır. Bu sebeple saç tipinizi öğrenin ve saç tipinizin ihtiyaca olan saç bakım kürlerini tercih edin

Uygulayacağınız saç bakım kürlerini mümkün mertebe parmak uçlarınızı kullanarak, asla tırnaklamadan masaj yaparak saç diplerine uygulamalısınız. Zira bu şekilde saç bakım kürlerini saç diplerinde masaj yaparak, saç diplerinde kan dolaşımına etki ederek saç bakım kürünün saçlara daha fazla faydalı olmasını sağlamış olursunuz.

Saç bakı kürlerini aktarlardan saç tipinize uygun saç bakım yağlarını alıp kullanım şekline uygun bir şekilde karıştırıp masaj yapabilirsiniz. Bunun yanında yine aktarda satılan kuru otlar içinden saç tipinize uygun kuru şifalı bitkileri alıp, kullanım şartlarına bağlı olarak kaynatıp suyu ile saçlarınıza masaj yapacak ya da yıkayacak şekilde saç bakım kürleri hazırlayabilirsiniz. Kendiniz saç bakım kürleri hazırlamak istemezseniz, eczanelerde sağlıklı, güçlü, parlak saçlara sahip olmak için son derece faydalı saç bakım kürleri satılmaktadır.

Farklı kürleri denemek isterseniz ve işi ehline bırakmak isterseniz telefonun diğer ucunda bizi bulacaksınız.

Iletisim Bilgilerimiz

Aylin Güzellik Salonu

Barış Mah. İzmir Cad. Borcam Sitesi. C2 Blok Daire:1
Beylikdüzü / İSTANBUL
(0212) 999 70 59
Email: info@aylinguzelliksalonu.com

Rezervasyon Talebi

Telefon Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım.

Gelin Paketi

  • Spa Manikür & Pedikür
  • Komple Ağda
  • Spa Masaj
  • Makyaj
  • Cilt Bakım
  • Gelin Başı

           500 TL